На Львівщині рятувальники розповіли про смертельну небезпеку

23 лютого фахівці Мостиського районного сектору ГУ ДСНС України у Львівській області провели пожежно-профілактичне відпрацювання с. Хідновичі, Хідновицької сільської ради, передає МОСТИСЬКА СЬОГОДНІ з посиланням на прес-службу ГУ ДСНС у Львівській області.

З метою запобігання виникненню небезпечних ситуацій у регіоні,  фахівці ДСНС вкотре вирушили, аби попередити мешканців населених пунктів про наслідки недотримання правил пожежної безпеки у побуті, під час експлуатації пічного опалення, побутових електроприладів та газових приладів. Під час відпрацювання рятувальники звернули особливу увагу  на громадян, що відносяться до підвищеної групи ризику: самотніх осіб похилого віку, багатодітних сімей, неблагополучних сімей, інвалідів та тих, які потребують соціальної підтримки.

Під час відпрацювання рятувальники також провели бесіди з учнями Хідновицької загальноосвітньої школи. Фахівці ДСНС розповіли як треба поводитися, щоб уникнути біди, і навчали правильним діям на випадок виникнення пожежі. Крім того, вогнеборці провели додаткові інструктажі з дотримання протипожежних вимог з працівниками навчального закладу, та вручили листівки із правилами пожежної безпеки: «Пожежна безпека в побуті», «Бережіть власне помешкання», «Дії при повенях та паводках», «Безпека на льоду».