Мостиський бізнес закликали скористатись новітньою програмою

Днями, відповідно до графіку зустрічей з суб’єктами підприємницької діяльності Мостиського району, голова райдержадміністрації Степан Буняк провів засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в Мостиському районі. 

«Легалізація трудових відносин, сплата податків і єдиного соціального внеску – це законодавчо закріплені права працюючої людини сьогодні та гарантоване майбутнє завтра. Легалізація зарплат передбачає зменшення кількості осіб, які збагачуються за рахунок інших, та збільшення надходжень до бюджету коштів, які приховуються від держави», розпочав засідання Степан Буняк.

В свою чергу начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації О. Шуп’яна поінформувала присутніх, що відповідно до Програми суб’єктам підприємницької діяльності, представникам малого бізнесу, які відповідають вимогам Господарського Кодексу, з обласного бюджету відшкодовуватимуть частину відсоткової ставки за кредитами, отриманими в банках, що уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики облдержадміністрації. Максимальна сума кредиту, яку надаватимуть у банках суб’єктам підприємницької діяльності, становить 750 тис. грн. терміном на три роки. Розмір часткового відшкодування відсоткової ставки складає 14 % річних. Детальні умови участі у конкурсні визначені в положеннях Програми, яка розміщена на офіційній інтернет-сторінці Львівської обласної ради. Детальну інформацію також можна отримати за телефоном: 2-999-279 та у відділі економічного розвитку та торгівлі Мостиської райдержадміністрації за тел. 4-13-74.

Опісля, було заслухано суб’єктів господарської діяльності, які, за даними звітності Мостиського відділення Городоцької об’єднаної державної податкової інспекції за квітень 2018 року, відобразили нараховану заробітну плату найманим працівникам на рівні або менше законодавчо встановленого мінімуму. Проаналізовано причини нарахування заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімального рівня по кожному працівнику. Для кожного з них були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками, забезпечення зростання заробітної плати.

Крім цього, учасники зібрання проаналізували спільні заходи, зокрема з територіальними громадами, з легалізації зайнятості населення, необхідності дотримання роботодавцями чинного законодавства  та визначили основні напрямки роботи, спрямовані на вирішення даних питань.

За результатами обговорення, суб’єктам підприємницької діяльності, де середньомісячна заробітна плата менша за мінімальний розмір встановлений законодавством України, доручили переглянути систему оплати праці. «Заробітна плата працівників повинна бути вищою за мінімальний розмір заробітної плати та відповідати займаним посадам», – наголосив, резюмувавши керівник району.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району